• Ранковий гість

Зараз на екранi

ТВ програма

11:25Х/ф "Кохання за правилами т ...

13:40Погода

13:45Візерунок дня

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

11.04.2021

12:08

Про проект
Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. День встановлений «Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними

ТРОХИ СТАТИСТИКИ: Щорічно в світі реєструється близько 6 мільйонів нових випадків захворювання злоякісними пухлинами. Найбільш висока захворюваність серед чоловіків відзначена у Франції, серед жінок у Бразилії. Частково це пояснюється старінням населення.
Більшість ракових пухлин розвивається у осіб старше 50 років, а кожен другий онкологічно хворий старше 60 років. Найбільш часто уражаються передміхурова залоза та легені у чоловіків і молочна залоза у жінок. Смертність від онкологічних захворювань у світі займає друге місце після захворювань серцево-судинної системи. Навіть в економічно благополучних європейських країнах щорічно від онкозахворювань помирають 837 тис. осіб і реєструється близько 4 млн. нових випадків захворювання. За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, до 2020 року онкопатології вийдуть на перше місце, а за даними Американської асоціації госпіталів - це станеться вже за 5 років.

Ми в соціальних мережах

soc soc soc soc soc

Форум