• В Світі

Зараз на екранi

ТВ програма

08:05Програма "Euromaxx"

08:35Дивний сад

09:10Мовою зорь

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

08:09

photo Джерело: Сегодня.UA
31.07.2015

Ціни на нафту падають на новинах з ОПЕК

Світові ціни на нафту демонструють негативну динаміку після того, як Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) знову заявила про збереження поточного високого рівня видобутку, свідчать дані торгів.
Так, вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent зменшилася до 53,16 долара за барель. Ціна вересневих ф'ючерсів на нафту WTI – до 48,23 долара за барель.
Генсек ОПЕК Абдалла Салем аль-Бадрі під час прес-конференції за підсумками енергодіалогу "Росія – ОПЕК" у четвер заявив, що картель не планує знижувати обсяг видобутку нафти всередині організації – показник залишається на рівні 30 мільйонів барелів на день.
Заява глави ОПЕК показує, що організація має намір захистити свою частку ринку, конкуруючи зі сланцевої нафтою з США, вважають аналітики, опитані агентством Франс Прес.
"ОПЕК говорить ринку, що скорочення (видобутку – Ред.) не буде виходити з її боку", – наводить агентство слова інвестиційного аналітика Phillip Futures в Сінгапурі Деніела Анга. Нафтовий картель продовжує свою боротьбу за частку ринку, уклав експерт.
Нагадаємо, через падіння цін на нафту на цьому тижні російську економіку знову почало лихоманити. Західні аналітики передрікають Росії важкі економічні часи і вважають, що крім нафти на рубль також впливає слабкий внутрішній попит на газ, оскільки сповільнюється робота промисловості і зменшується експортний ринок "Газпрому".
Loading...