• В Світі

Зараз на екранi

ТВ програма

08:00Погода

08:05Програма "Euromaxx"

08:35Дивний сад

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

08:01

photo Джерело: LB.ua
24.07.2015

"Нормандська четвірка" обговорила виведення сил АТО із Широкиного

"Нормандська четвірка" під час телефонної розмови ввечері в четвер обговорювала виведення сил АТО із Широкиного поблизу Маріуполя.

Як сказано в комюніке Єлисейського палацу, Президент України Петро Порошенко, Франції Франсуа Олланд, Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель попросили Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ й експертів Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування до 3 серпня знайти рішення для виведення українських військ із Широкиного.

"Щодо Широкиного, чотири лідери зважили на виведення сепаратистських сил і попросили Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ й експертів Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню знайти до 3 серпня практичні рішення для виведення українських військ і розміщення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, лідери чотирьох країн відзначили досягнуті в Мінську домовленості про відведення танків і легкої артилерії на 15 км з кожного боку від лінії зіткнення і побажали якнайшвидше підписати їх.

Нагадаємо, сепаратисти покинули Широкине наприкінці червня. Селище, згідно з домовленостями, має стати демілітаризованою зоною.
Loading...