• В Україні

Зараз на екранi

ТВ програма

07:20Мовою зорь

07:45Новини

08:00Погода

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

07:24

photo Джерело: ТСН
22.07.2015

На Харківщині викрили конвертаційний центр із мільйонними запасами готівки для терористів

У Харківській області співробітники СБУ викрили конвертаційний центр, за допомогою якого фінансували терористів так званої "ЛНР".
Діяльність центру забезпечували мешканці Луганської області, які тимчасово переїхали на Харківщину. Зловмисники використовували реквізити та банківські рахунки створених ними комерційних фірм.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Зловмисники перераховували кошти на рахунки фіктивних підприємств і потім отримували гроші у банківських відділеннях Харкова. Кур'єри, які юридично виступали директорами фіктивних структур, отримували готівку через платіжні картки та за допомогою чекових книжок. Готівка накопичувалася в офісних приміщеннях, після чого переправлялася до Луганської області на території, підконтрольні незаконним збройним формуванням", - пояснили у прес-службі СБУ.
Під час обшуку правоохоронцями було вилучено понад три мільйони гривень, платіжні картки різних банків, податкові накладні, чекові книжки, документи та печатки фіктивних фірм та записи з відмітками відсоткових ставок від конвертаційних оборудок.

Наразі проти зловмисників порушено кримінальну справу та триває слідство.

Нагадаємо, що раніше СБУ викрила групу зловмисників, які спільно з військовим однієї з частин у Харківській області, розкрадали продукти харчування, призначені для сил антитерористичної операції. Члени групи привласнили одну тонну м'ясних консервів. Зловмисники реалізовували вкрадені продукти в одному з районних центрів Харківщини.