• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

17:35Х/ф "Снігова королева" ...

19:15Підсумки тижня

19:45Погода

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

17.08.2019

18:33

13.08.2019

На спорт-арені в Лазурному тренуються київські спортсмени

Десятирічний Михайло з київщини з п’яти років займається футболом, а в свої кумири бере тільки знаменитостей, приміром схожим хоче бути на захисника команди «Ріал Мадрид». Михайло і ще близько ста дітей є футболістами клубу з передмістя Києва під назвою «Межигір’я». Зараз спортсмени тренуються на супер сучасній арені, у центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний». І спортсмени, і тренери відзначають відмінні умови стадіону в Лазурному. Сьогодні важко представити Херсонщину без спорт-арени у Лазурному. Якось вже й не віриться, що відкрили її трохи більше роки тому. Спортивне ядро у «Прибрежному» стало першим проектом у галузі державного і приватного партнерства.
-Це саме європейський зразок взаємодії бізнесу та влади. Знаєте, мені, як українцю, неприємно, коли наші спортсмени змушені займатися у Словаччині, Чехії, Туреччині. Тому ми сьогодні маємо своїм прикладом, де патріотично налаштований бізнес, створити умови для того, щоб наші спортсмени займалися на території України, - розповів підприємець, громадський діяч і керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.
У «Прибрежному» постійно, як не змагання, то спортивні збори. Арена запитана і на це є причини – аналогів такому стадіону на півдні України не знайти. Тренуються на супер-арені і спортсмени з особливими потребами. 17-х вихованців київських спеціалізованих закладів на три тижні до Лазурного привіз Роман Гері, сам він відомий спортсмен-паралімпієць. А це – Софія Федоренко, чемпіонка України з плавання. Дівчина готується до параолімпіади 2020. Про спортсменів з особливими потребами у «Прибрежному» подбали. Тут є пандуси і доріжки для візочків. Ну а вже незабаром у «Прибрежному» здадуть в експлуатацію два комфортабельні корпуси, де будуть жити відпочивальники і спортсмени.
  • "Дніпру" - 1 рік!
    Херсонський хокейний клуб «Дніпро» відсвяткував першу річницю від дня
  • День поля
    Компанія CLAAS відома як один із провідних виробників потужних, надійних і
  • Набережна у смітті
    У соціальних мережах небайдужі херсонці опублікували фото, на яких смітники