• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

17:35Х/ф "Снігова королева" ...

19:15Підсумки тижня

19:45Погода

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

17.08.2019

18:37

Джерело: Журналіст - А.Мовчан
9.08.2019

Розпочалась автономізація закладів охорони здоров’я

Відбулась 27 позачергова сесія Херсонської обласної ради 7 скликання. Зібралися 47 депутатів. Пленарне засідання почалось із виступу голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва.
У порядку денному - 42 питання. Перше – про інформацію Херсонського міського голови щодо основних показників життєдіяльності обласного центру. Його не розглянули. Очільник міста не прийшов.
Більшість питань порядку денного стосувалась переходу комунальних закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства. Відповідно до нової медичної реформи, заклади, що мають такий статус, набувають більшої незалежності у вирішенні фінансових та організаційних питань у своїй роботі.
Процес «автономізації» стартує у 25 закладах охорони здоров’я, які надають спеціалізовану медичну допомогу (тобто, стаціонари). До них належать центральні районні, міські лікарні та заклади охорони здоров`я обласного підпорядкування.
Депутати також дали згоду на прийняття до комунальної власності майна "Херсонської ТЕЦ". Але без боргів підприємства. До слова, це ж питання обговорювали й у стінах міськради.
  • Макарова. Бездоріжжя
    Вулиця Макарова. Суцільне бездоріжжя. Ями подекуди настільки глибокі, що
  • Херсон - Миколаїв
    Користувачі соціальних мереж мало не щодня поширюють фото та відео бездоріжжя
  • Дорожчає м’ясо
    За даними Державної служби статистики з початку року м’ясний кошик в Україні