• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

04:30Молодь.ua

05:00Відверто

05:35Мовою зорь

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

25.04.2019

04:58

Джерело: Журналіст - М.Савченко
12.04.2019

На Херсонщину з’їхалися легкоатлети з усієї України

На вісімнадцятиденні тренування прибули півсотні кращих спортсменів і тренерів з різних регіонів. Тренування легкоатлетів проходять на новій спорт-арені, аналогів якій на півдні України немає. Нагадаймо, все почалося з чотиристороннього меморандуму, рік тому підписаного в Херсоні. Ініціатором проекту виступив відомий бізнесмен, громадський діяч Андрій Путілов.
На тренувальні збори до Лазурного прибув і член Національної збірної, багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, херсонець Андрій Проценко. Легкоатлет спеціалізується на стрибках у висоту. Його найкращий результат – два метри сорок сантиметрів. У всьому світі відомі не більше десяти спортсменів, здатних стрибати до такої відмітки. Андрій не приховує – вже готується до Олімпійських ігор – Токіо-2020.
Супер-сучасна спорт-арена, теплий морський клімат. Тренери відзначають – «Прибрежний» стимулює їхніх вихованців до високих результатів. Адже з якісними тренувальними базами проблема навіть у столиці.
  • Нано дороги
    Півроку минуло після завершення ремонтних робіт дороги на Нову Маячку, а от
  • ФУТЗАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ
    Завершилися чергові матчі відкритого чемпіонату Херсона з футзалу. До вашої
  • Поле у смітті
    Колишній вертолітний аеродром. Велике поле біля селища Текстильників. Колись