• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

10:35Х/ф "Мости округу Медісон&q ...

13:00Погода

13:05Т/с "Греко"

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

17.02.2019

10:45

Джерело: Журналіст – Д. Власенко
16.05.2018

Патрульна поліція Криму

У складі Національної поліції України з’явилося відокремлене відділення патрульної поліції Криму та Севастополя, яке діятиме у Херсонській області. Очолюватиме його Віктор Левченко. Призначеного керівника особовому складу представляє гість з Києва - перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.
30-річний старший лейтенант поліції Віктор Левченко на службі – з 2015 року. До цього був командиром роти №1 батальйону №3 Управління патрульної поліції у Миколаєві. Має звання майстра спорту з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон України.
Відтепер на адмінмежі з Кримом працюватимуть 65 патрульних поліцейських. Вони розташуються на блокпостах у трьох прикордонних районах: Генічеському, Каланчацькому та Чаплинському. Також правоохоронці контролюватимуть основні траси, які з’єднують материк із півостровом.
За словами начальника поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Анатолія Бахчиванжи, на службу до відокремленого відділення заступають досвідчені поліцейські, які працюватимуть на результат.
Анатолій Бахчиванжи також додав, що працівники новоствореного відділу патрульної поліції нестимуть службу на Арабатській стрілці, де розташовані курортні населенні пункти.