• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

10:25Погода

10:30"Мала Пасха" з Іоаном ...

11:05Дивний сад

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

10.12.2018

10:27

Джерело: Журналіст – Д. Власенко
13.04.2018

Дитяче свято

У Херсонському театрі ляльок вітали дітей, більшість маленьких учасників заходу - діти військовослужбовців та учасників АТО. Свято традиційно відбувається у рамках спільного благодійного проекту, головний організатор якого - Українська православна церква Київського патріархату.
Для дітей підготували театралізовану гру «Пригоди Вінні Пуха та його друзів» і виставу «Хто вкрав писанки?» у виконанні студентів факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету.
До заходу долучилися представники бізнесових кіл, управлінці державного рівня, які небайдуже ставляться до благородних справ і охоче беруть в них участь. Жодна дитина, яку запросили до лялькового театру, не пішла звідси без подарунка. Причому об’єднуються учасники заходу вже 17 років поспіль. Тому що вважають: благодійність не може бути тимчасовою. А добрі справи, які йдуть на користь людині, мають увійти до способу життя у суспільстві.
За словами організаторів заходу, зважаючи на успішність проекту та підтримку авторитетних людей, установ, підприємств, захід намагатимуться розширити навіть у географічному плані.
Подібні заходи формують та розвивають у дітях духовність. А також маленькі глядачі мають змогу побачити щось цікаве, корисне і одночасно повчальне.
  • День космонавтики
    Мало хто знає, що вчені, які значно вплинули на розвиток вивчення Всесвіту,
  • День пам'яті
    11 квітня – міжнародний день визволення в’язнів концентраційних таборів. Цього
  • Презентація катерів
    У Херсоні поліція презентувала два нові катери, отримані за підтримки