• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

05:14Казковий острів

05:14Х/ф "Бесконечная история&qu ...

П'ятниця

Погода у Херсоні на тиждень

20.10.2017

02:56

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
6.10.2017

«Субсидійний» протест

О десятій ранку під стінами обласної адміністрації мітингують понад півсотні керівників херсонських ОСББ. Люди вимагають, аби держава компенсувала мешканцям їхніх будинків вартість субсидії на опалення. За два-три тижні розпочнеться опалювальний сезон, а обіцяних грошей нема.
Усього держава не виплатила обласним ОСББ понад 17 мільйонів гривень. Станом на сьогодні, з державного бюджету на рахунки ОСББ надійшло 2,5 відсотки від запланованої суми. Через невиплату голови багатоквартирних будинків змушені усі наявні кошти витрачати на погашення боргу за опалення. На інше грошей майже не залишається.
Херсонщина – одна з трьох областей України, де голови ОСББ досі не отримали гроші на компенсацію різниці у тарифах. Чому так сталося, учасники мітингу запитують у обласних урядників. В.о. першого заступника голови ОДА ситуацію пояснює так.
Заступник голови обласної адміністрації Олександр Адамчик запрошує трьох голів ОСББ до свого кабінету. Після годинного спілкування, мітингарі передали листа губернаторові Андрій Гордєєву, який зараз перебуває у столиці. Упродовж п’ятниці очільник області має зустрітися з Віце-прем’єром Геннадієм Зубком та домовитись про якнайшвидше переведення грошей.
Loading...