• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

05:14Казковий острів

05:14Х/ф "Бесконечная история&qu ...

П'ятниця

Погода у Херсоні на тиждень

20.10.2017

02:56

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
5.10.2017

На межі

Учора ми показували сюжет про мешканців аварійної п'ятиповерхівки на вулиці Людвіга Заменгофа. Будинок гнучкої схеми почав руйнуватися торік у вересні, одразу після землетрусу у Східній Румунії, якій зачепив і частину України.
Мешканці рік вимагали від чиновників міськради визнати будинок аварійним та ввести їх до списку на розселення. Минулої середи люди прийшли до приймальні міського голови і оголосили: голодуватимуть, поки їм не допоможуть.
На другий день голодування до будинку приїхали міські та обласні урядники. Подивилися, як живуть люди. Створили комісію, щоб вирішити, що робити. У середу чиновники зустрілись з людьми та озвучили план дій.
У списку на першочергове розселення – жителі трьох аварійних будинків. Для них за рік мають звести нове помешкання. Землю під забудову мають виділити на найближчій сесії міськради. Загальна вартість будівництва – приблизно 70 мільйонів гривень – каже Андрій Гордєєв.
За словами очільника області, до нових квартир люди переїдуть на раніше другої половини 2018 року. Поки що аварійну п’ятиповерхівку вирішено укріплювати: відремонтувати підвал, укріпити фундамент, провести роботи з водовідведення.
Мешканки будинку Марина Астоган та Жанна Андрієвська з одного боку раді, що на їхній будинок звернули увагу, з другого – не знають, чи не завалиться будинок за цей рік.
Loading...