• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:20Казковий острів

06:40Новини

07:00Програма "Для маленької ком ...

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

17.08.2017

06:36

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
11.08.2017

Боротьба триває

Учора відбулося засідання тимчасової контрольної комісії щодо будівельного конфлікту на вулиці Карбишева. Там люди повстали проти зведення висотки у їхньому дворі. Боротьба між мешканцями та забудовниками триває з березня. 19 липня Херсонський міський суд скасував рішення міськради про заборону видавати фірмі «Геолікс» будівельну документацію. Юристи міськради оскаржили рішення. Справу розглядатимуть у Одеському апеляційному суді, коли саме поки невідомо. А забудовники до завершення розгляду апеляції не мають права розпочинати будівництво.
У свою чергу, представники ініціативної групи звернулися до Суворівського відділу поліції та Херсонської місцевої прокуратури. Люди вимагають перевірити законність укладення договору на оренду землі під будівництво. Депутати Суворівської районної ради надіслали до прокуратури клопотання про розірвання угоди з забудовником.
Представник ініціативної групи розповів: нещодавно у фірми «Геолікс» змінились власники, а у списку засновників з’явилася особа, яка причетна до будівельних афер у різних містах України. Схема така: забудовники орендують ділянку землі, обіцяють людям збудувати житло, отримують гроші, потім зникають.
Представників «Геоліксу» на засіданні комісії не було. А мешканці шести навколишніх будинків вирішили: якщо перед їхніми оселями з’явиться будівельна техніка, від забудовників захищатимуться разом.
Loading...
  • Сквош. «Кубок двух морей»
    В Херсоні відбувся турнір категорії Б з гри в сквош «Кубок двух морей».
  • Доля академії
    Боротьба за збереження Херсонської морської академії триває. Про майбутнє
  • Лісова пожежа
    Пожежу біля села Костогризове у Олешківському районі локалізували. Від 7 серпня