• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:20Казковий острів

06:40Новини

07:00Програма "Для маленької ком ...

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

17.08.2017

06:37

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
9.08.2017

Доля академії

Боротьба за збереження Херсонської морської академії триває. Про майбутнє закладу говорили під час прес-конференції, яка відбулася у прес-клубі газети «Новий день». Під час зустрічі з журналістами ректор Володимир Ходаковський розповів: рейдери прагнуть відібрати у академії найкращий в Україні навчально-тренувальний комплекс.
Академія потерпає і від інформаційних атак. Нещодавно у мережі з’явилися повідомлення: на гроші інвесторів керівники закладу придбали старі тренажери за ціною нових. Такі заяви заперечив генеральний директор компанії Marlow Navigation Україна Борис Езрі. За його словами, навчальне обладнання закуповують міжнародні інвестори за сприяння уряду Німеччини.
Якщо тренувальну базу відберуть, курсанти більше не зможуть здобувати якісні знання, а місто втратить елітний навчальний заклад.
Начальник обласного управління освіти Євген Криницький заявив, що законних підстав для позбавлення ліцензії навчально-тренажерного закладу немає.
Представники морської академії готові до кінця боротися за своє майна. Ректор готує позов проти рейдерів до суду. На захист академії стали представники обласної державної адміністрації, а у обласній раді створена робоча група для перевірки діяльності осіб, які причетні до спроби рейдерського захоплення закладу.
Loading...