• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:40Новини

07:00Програма "Для маленької ком ...

07:30Чарівні казки

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

17.08.2017

06:43

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
19.05.2017

Потрапити до списку

Голова ОСББ Віктор Пінчуков відкриває нам таємниці підземелля. У такому стані його будинок минулоріч співвласниками передали представники ЖЕКу.
Аби довести комунікації до ладу, грошей самих лише мешканців бракувало. У січні пан Віктор звернувся по допомогу до міськради. Просив чиновників внести його будинок до титульного списку на капітальний ремонт – але відповіді не одержав.
Лише за минулий рік у Херсоні з ЖЕКів до ОСББ перейшли близько двох сотень будинків. З них більша частина потребує ремонту. 2017-го року на капітальний ремонт будинків депутати міськради
заклали 45 мільйонів гривень, а заявок від голів ОСББ надійшло на 100 мільйонів. 12 травня на позачерговому засіданні члени виконавчого комітету міськради мали проголосувати за виділення грошей на капітальний ремонт багатоквартирних будинків. На засідання прийшли представники руху розвитку ОСББ Херсона. Вони мали зауваження щодо принципу формування титульних списків. Громадська активістка Ірина Зоря під час виступу підкреслила: перед тим як вирішувати, на які будинки виділять гроші, представники влади мають врахувати думку громади.
Міський голова не дає жінці висловитись.
Після засідання міський голова пояснив свою реакцію. Він сказав, що не хоче витрачати гроші з міського бюджету на ремонт багатоквартирних будинків через низьку квартирну плату.
Голова ОСББ пояснює: попри низький тариф на обслуговування будинку, люди все одно витрачають значні гроші на ремонт. Тільки роблять це за рахунок цільових внесків жителів.
Інша претензія –принцип формування заявок.
В.о. директора департаменту ЖКГ заперечує звинувачення. Каже: усе законно.
Представники об’єднання ОСББ вимагають, аби процедура формування списків на ремонт стала максимально прозорою. Збирають далі підписи для проведення громадських слухань.
Loading...