• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

03:20Мистецтво поза часом

03:55Новини

04:10Погода

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

24.08.2017

03:53

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
18.05.2017

Будівельний конфлікт у Херсоні

Мешканці п’ятиповерхівки на вул. Потьомкінський повстали проти будівництва літнього майданчика. Конструкцію зводять під вікнами квартир.
Літній майданчик 13 травня почали встановлювати власники суші-бару, які орендують у будинку підвальне приміщення. За словами голови ОСББ Юлії Кальник, управління торгівлі дозволило підприємцям встановити на тротуарі столики, стільці та парасольки. Про капітальну конструкцію не йшлося.
Окрім будівництва літнього майданчика люди мають й інші претензії до підприємців. Яна Маскатова та Тетяна Садова мешкають у квартирі на першому поверсі. Вони скаржаться на систему вентиляції, яку встановили власники суші-бару.
Представники ініціативної групи зібрали 75 підписів проти зведення літнього майданчика. У вівторок, 16 травня, дванадцятеро мешканців прийшли на засідання депутатської комісії міськради з питань торгівлі та підприємництва. Голова ініціативної групи просить депутатів скасувати дозвіл на розміщення літнього майданчика.
Члени комісії виносять своє рішення.
Ми намагалися зв’язатися з власниками суші-бару аби почути їхні точку зору. Але нам це не вдалося.
Пізніше мені зателефонувала жінка, яка представляє інтереси власників суші-бару. За її словами, підприємці ситуацію не коментуватимуть. Мешканці будинку заявили: якщо підприємці до п’ятниці не приберуть металеву конструкцію, люди зроблять це самі.
Loading...