• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:40Новини

07:00Програма "Для маленької ком ...

07:30Чарівні казки

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

17.08.2017

06:51

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
15.05.2017

Візит депутата

Офіційний візит розпочався із зустрічі у державній морській академії. Керівники закладу влаштували гостеві ексурсію. Вони показали пану Віталію навчально-тренажерний комплекс, який повністю повторює параметри реального судна. На цих тренажарах навчаються майбутні моряки. Віталій Купрій і сам побував у ролі курсанта.
Після екскурсії - розмова з членами вченої ради академії. Представники ректорату та викладачі розповіли про успіхи закладу і водночас поскаржились на постійні перевірки з боку правоохоронних органів. За словами представника академії, капітана далекого плавання Сергія Дудченка, викладачі та члени ректорату працюють у постійній напруженості. Тиск з боку органів влади впливає і на приплив інвестицій до закладу.
Пан Віталій пообіцяв винести це питання на розгляд ВРУ.
Продовження візиту - у театрі Куліша. У малому залі Віталій Купрій зустрівся з мешканцями Херсона. Розпочав з розповіді про теперішню політичну ситуацію у ВР, становище у зоні АТО, сказав про причини зростання тарифів на комунальні послуги.
Люди, які прийшли на зустріч питали у депутата коли у системі управління державою розпочнуться зміни.
Після зустрічі пан Віталій взяв на розгляд понад 10 письмових скарг від людей, інші звернення передав херсонським однопартійцям. Зазначимо, це вже третій візит Віталія Купрія на Херсонщину за час роботи на посаді народного депутата.
Loading...
  • Небезпека у природі
    З настанням тепла на Херсонщині активізувалися плазуни. Так з початку року від
  • Безвіз для херсонців
    Попри ухвалення безвізу, ажіотажу у відділах міграційної служби поки немає.
  • Людина праці
    У свої 78 Валентин Дмитрович має 60 років трудового стажу. Відслужив у армії,