• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:40Новини

07:00Програма "Для маленької ком ...

07:30Чарівні казки

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

17.08.2017

06:52

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
14.04.2017

Херсонські волонтери спекли 1200 пасок для воїнів АТО

Ці ящики скоро повезуть на передову. Усередині – великодні подарунки для бійців – фрукти, рулети і 1400 пасок. Так херсонські волонтери та підприємці вітають воїнів АТО з Великоднем.
Левову частку роботи виконали ці три жінки. Підприємець Еліко Маркелія, волонтери Ганна Качура та Тетяна Охтименко за 5 днів спекли 1200 пасок. Працювали з 7 ранку до 1 години ночі. Місили тісто, наповнювали формочки, випікали. Попри багатогодинну працю, наснаги не втрачали.
Жінкам допомогали діти. Один з таких помічників маленький Ілюша. Волонтери називають його стійким олов’яними солдатиком. Попри малий вік, хлопчик працював майже нарівні з дорослими.
Поки одні стояли біля плити, інші закуповували та привозили продукти. Підприємець Юрій Рожков з перших днів війни допомагає волонтерам та солдатам. Для нього це третій волонтерський Великдень.
Гостинець на передову повезе група волонтерів на чолі з Григорієм Янченком, або просто Дядею Гришею. За його словами, смачний вантаж попрямує на Маріупольський та Волноваський напрями. Для Григорія Миколайович каже: цьогоріч старається ще більше, ніж у минулі роки. Хоче, щоб свято для бійців вдалося.
До армійців гостинці прибудуть у п’ятницю. У неділю волонтери повернутися до Херсона. Не для відпочинку. На Великдень вони поїдуть до адмінмежі з Кримом - вітати бійців, які охоронять рубежі Херсонщини.
Loading...