• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

01:45Мистецтво поза часом

02:15Д/с "Завтра-сьогодні"

02:45Молодь.ua

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

23.10.2021

02:00

Джерело: Журналіст – Т. Каменська
17.06.2016

Ціни взлетіли

За офіційною статистикою на споживчому ринкуУкраїни у травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,2 %. Усі без винятку аналітики прогнозували підвищення цін на продукти у поточному році. У той же час, в Україні триває зменшення купівельної спроможності населення. Здавалося б, роздувати ціни нема куди... За офіційними даними, реальні прибутки українців 2015 року скоротилися на 22,2%, а у 2014 – ому - на 23,5%. Тобто, усього за два роки населення збіднішало у два рази! Однак, подорожчання продуктів в Україні триває. Більш за все збільшилася ціна на яйця, на 5,1%. Майже на два з половиною відсотки зросла ціна на продукти переробки зернових, фрукти, м'ясо птиці, свинину, олію, рибу, масло. У той же час, в Україні знизилися ціни на молоко, сало, цукор, повідомляють у РІА Україна.
Експерти вважають, доки оптовики та ритейлери не зменшать власні апетити, не варто очікувати що ціна на продукти в Україні знизяться. Держава самоусунулася від регулювання цін і дозволяє окремим бізнесменам отримувати надприбутки на товарах першої необхідності.
Цитата
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Коментарів: 0
  • Публікацій: 0
 
Економіст КІНХ
Подорожчання цін на товари та послуги є результатом неефективного управління державою Гройсманом та Міністерством економіки. Ринок - це сукупність економічних відносин, що складаютьсяя у сфері обміну -реалізації товару, де формується запит та пропозиця = кон'юктурі ринку.
Пропозиція- пропонує кількість випущеного товару до продажу, а потреба виражається в готовності придбати товар в межах купівельної спроможності. Запит - суспільна потреба виражається в грошовій формі, забезпечена грошима. Тому зарплата має економічне визначення - Фонд споживання.
Оскільки, Уряд не забезпечує гармонійний розвиток вітчизняного виробництва, то в тандемі, Глава НБУ національний золотий запас держави, поповнює не за рахунок товаро- матеріального виробництва, а за рахунок маржі з спекуляцій з іноземною валютою. Внаслідок на маржу, як на товар - друкуються гроші в гривнях, що не забезпечні ВВП -валовою виробничою продукцією!

Об'єктивною причиною росту цін на товари для широкого вжитку, згідно із ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ розвитку внутрішнього виробництва, затвердженою постановою КМУ від 12 вересня 2011 р. № 1130 - є нерозвинутість внутрішнього ринку, низький рівень конкурентоспроможності вітчизняного виробництва, послаблення державного управління національною економікою, зокрема її промисловим комплексом, протягом останніх двох десятиліть погіршують стратегічні перспективи розвитку країни. Такий стан справ викликаний глибокими структурними диспропорціями - значна частка виробництва є матеріало-, енерго- та трудомісткою.

Бізнес 50 Олігархів на стратегічно-енергетичні ресурси України, зареєстровано під юрисдикцією міжнародний судів, які зацікавлені, щоб Україна була вічно слаборозвинутою країною, щоб існувала тільки на кредитах МВФ і була вічною сировинною базою, з якої сировина буде (віртуально - за документацією) вивозитись за дешевою ціною, а готова продукція (віртуально) в Україну за імпортною ціною, а фонд споживання- зарплата українців - залишається українською, не адаптованою до законодавства ЄС, що встановлено З У "Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Українська зарплата, як і вітчизняне виробництво - знаходиться у стагфляції - ціни надуваються за індикативом ціноутворення за імпортним паритетом, а не за собівартістю вітчизняного виробництва. В результату державні соціальні стандарти не адаптовані до стандартів ЄС та США і не відповідають непослідовності та гібридності неефективного управління владою не професіоналами.

Архів новин

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ми в соціальних мережах

soc soc soc soc soc