• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

10:00Новини

10:20Погода

10:25Х/ф "Пастка" (16+)

П'ятниця

Погода у Херсоні на тиждень

22.10.2021

10:17

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
3.05.2016

У Херсоні собаки продовжують нападати на людей.

Безпритульні, голодні та часто небезпечні. Бродячі собаки. Їх у Херсоні, за оцінками зоозахисних організацій, від 4 до 6 тисяч. З роками кількість тварин на вулицях міста не меншає. Проблему обіцяла вирішити і минула влада, і нинішня.
Ці кадри ми зняли у кінці березня. Вулиця Суворова – серце міста. Зграя диких собак загрожує людям і тут. Зовсім поряд гуляють мами з маленькими дітьми.
Прямо за рогом ми познайомились з Анатолієм Миколайовичем. Він працює поповнювачем мобільних телефонів. Чоловік показує нам сліди від недавнього укусу. Його собаки покусали не на Суворова – але чоловікові від цього не легше.
Інший приклад ми знайшли в архіві нашої програми за лютий 2016.
У міському центрі поліклінічної хірургії нам надали невтішну статистику. За рік тільки у Суворівському районі після укусів диких тварин звернулись 65 людей.
За поясненнями ми звернулись до управління ЖКГ Херсонської міської ради. Хотіли дізнатися, що у департаменті цьогоріч збираються робити, аби вирішити проблему. Виявилось, там ще навіть не починали. Рішення про затвердження програми роботи з безпритульними тваринами на 2016 рік мають прийняти на найближчій сесії міської ради.
Цьогоріч обіцяють провести відлов та стерилізацію тварин. На питання, чому роботу починають тільки у кінці квітня нам пояснюють: з початку року не могли дійти згоди, щодо того, у якому вигляді слід прийняти програму.
Поки чиновники визначаються, собаки продовжують нападати на людей. Днями у херсонській пресі з’явилась ще одна така історія.
А ось і наслідки зустрічі з безпритульними собаками.
Як стало відомо пізніше, 28 квітня на сесії міської ради затвердили програму роботи з безпритульними тваринами на 2016 рік. З херсонського бюджету виділили заявлені 1,5 млн грн.
Цитата
  • Херсонец

  • 3 травня 2016 15:17
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Коментарів: 0
  • Публікацій: 0
 
Отстреливать и только отстреливать, как раньше это делали! А если защитничкам не нравится - то пусть к себе домой этих псин забирают. По другому ни как!!!