17.05.2021

23:22

14.03.2016

Чемпіон першої ліги відомий, четверта ліга в очікуванні «золотого» матчу

Заключні матчі команд першої ліги попри те, що чемпіон та призери визначилися заздалегідь пройшли в напруженій боротьбі, так «Кріпс 49» після переможного першого тайму все ж таки поступився бронзовому призеру ліги «Агроресурсу», а «Северянє» в серії пенальті переграли «Інтер». Чемпіон першої ліги «Ансерглоб» який набрав двадцять вісім очок - перший, на п’ять очок менше та срібні нагороди у «Фенікса», «Агроресурсу» вистачило шістнадцяти очок для здобуття бронзових медалей, непереможена команда першого етапу «Северянє» закінчила турнірну дистанцію на четвертій позиції, «Інтер» п’ятий та «Кріпс 49» шостий.
У вищій лізі «Транслойд» та «Дума» дограли останній матч, завдяки забитому м’ячу «Дума» перемогла. У вищій лізі звання чемпіона в останньому турі вирвав очаківський «Арсенал», минулорічний чемпіон «Стелс» другий, бронзові нагороди у дебютанта команди «СВ», «Дума» четверта, п’ята позиція у «Динамо-Заїр» і замкнув турнірну таблицю вищої ліги «Транслойд».
З дев’яти матчів інших ліг в п’яти переможець визначався в серії пенальті. Запекла боротьба точилася в нижчій четвертій лізі. В матчі між командами «Кристал Ветерани» та цюрупинським «Ведексом» вирішувалася доля першого місця, команда з Олешшя на одне очко випереджала ветеранів. Протягом матчу лідер вів в рахунку, але на останніх секундах втратив перевагу закінчивши матч у нічию, в серію пенальті точніше були ветерани, команди набрали по двадцять п’ять очок і доля чемпіонства в лізі вирішиться в додатковому золотому матчі. Таким же вийшов і номінальний матч за бронзу. Перед останнім матчем «Адреналін» на одне очко випереджав «Легіон» і ситуація була схожою, переможець отримував бронзу, за три хвилини до закінчення другого тайму легіонери рахунок зрівняли і перемогли в серії пенальті, таким чином обидві команди набрали по сімнадцять очок і тепер в додатковому матчі розіграють комплект бронзових нагород. «Динамо Реал» переграло «Везом» і залишило останню сходинку турнірної таблиці.
У третій лізі першої поразки зазнав «ЦУМ», лідер не очікувано поступився «Олімпіку», також першої поразки зазнав «Купер Хантер», а «Грінлайф» отримав першу перемогу. «Прикордоник» та капітан з компанією зіграли внічию, а в серії пенальті перемогла команда капітана.
У другій лізі курсанти морехідного училища рибної були близькими до сенсаційної перемоги над одним з лідером, але трохи не вистачило часу і вони поступилися в результативному матчі з різницею в один м’яч. В двох інших матчів вирішальною стала серія пенальті. «ФК Спорт» - «Трактор» після першого тайму нічия 1:1, так матч і закінчився серію пенальті точніше пробили трактористи і вони продовжують очолювати турнірну таблицю, на два очка випереджаючи найближчого переслідувача. Найдраматичнішим вийшло протистояння «Скіфів» та херсонського «Арсенал», що представ перед вболівальниками в новій формі. В середині першого тайму скіфи вели в рахунку 5:1 і почувалися досить впевнено, але перший тайм закінчили з перевагою лише в один м’яч. Другий тайм з перевагою в один м’яч закінчила команда в новій формі, в підсумку нічия, а серія пенальті стала переможною для «Арсенала».
Команди другої та третьої ліг зіграють ще три тури і остаточно визначать свої місця, а цього тижня в Херсоні стартує шостий розіграш футзального кубку «Олександр Щанц».