• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

06.12.2021

06:48

Джерело: Журналіст - Євген Погорілий
3.03.2016

У Херсоні троє хлопців ледь не померли від передозування наркотиків

Постраждалих пізно вночі знайшли прямо на вулиці без верхнього одягу. На момент шпиталізації усі троє знаходились у дуже важкому стані.
Днями у реанімаційному відділенні клінічної лікарні імені Лучанського медики на превелику силу врятували від смерті трьох молодих людей. Постраждалих пізно вночі знайшли прямо на вулиці без верхнього одягу. На момент шпиталізації усі троє знаходились у дуже важкому стані.
Після обстеження лікарі виявили у постраждалих ознаки отруєння наркотичною речовиною, схожою на амфетамін. Аби привести хлопців до тями, реаніматологи проводили комплексну терапію.
У поліції розповідають: після того, як хлопців шпиталізували, оперативники вилучили пакунок з невідомою білою речовиною. Її, за словами правоохоронців, до лікарні приніс невідомий.
Так само як і лікарі, правоохоронці припускають: речовина, яку вилучили, за всіма зовнішніми ознаками дуже нагадує амфетамін. Але стверджувати напевно поки що, згідно закону, не мають права.
Стан постраждалих наразі покращився. Двох вже перевели з реанімації до терапевтичного відділення. Але спілкуватися з правоохоронцями та пресою постраждалі категорично відмовляються. У поліції кримінальне провадження поки що не відкривають.