• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:25Д/с "Завтра-сьогодні"

06:55Погода

07:00Новини

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

06:38

Джерело: Журналіст - Євген Погорілий
29.02.2016

У Херсоні провели благодійний ярмарок на підтримку Валентини Крицак

Об’єднались, аби врятувати волонтера. Валентина Крицак, яка майже два роки допомагала бійцям у зоні АТО, тепер сама потребує термінової допомоги. У неї діагностували рак. Нещодавно жінці зробили операцію, попереду – ще одна та довгий період реабілітації. Наразі Валентина – у Чернігівському профілакторії. Вартість лікування - близько двох тисяч гривень щодня. Аби допомогти, колеги-волонтери та друзі організували благодійний ярмарок на підтримку Валентини. Зібрані кошти підуть на її лікування.
Хтось приніс власні книги, хтось сувеніри. Хтось просто пік печиво або пироги. Саме смачні вироби користуються тут найбільшим попитом. Іван не приховує: на ярмарок прийшов, аби поєднати корисне з приємним.
На окремому стенді – прапор України. Він не продається. На ньому підписи солдатів, яким допомагала Валентина.
Ігор – демобілізований боєць 28-ї бригади. Воював під Мар’їнкою. Він один з тих, кому Валентина, для бійців просто Валя, привозила найнеобхідніше. Каже: вдячний за те, що не полишила напризволяще у лиху годину.
Ольга Миколаївна – лікар-ендоскопіст. На питання чому у вихідний день прийшла на ярмарок відповідає: настав час повертати борги.
Колега Валентини, Галина Уманець каже: варіантів, окрім одужання вона та інші волонтери не розглядають принципово. Валя має знову стати на ноги.
Долучитися до допомоги Валі може кожен. Номер банківської картки вказаний на екрані. 5168 7556 1218 5120 Приватбанк Крицак Валентина Михайлівна