17.05.2021

21:26

22.02.2016

Футзал. Задача мінімум виконана

Відіграла цей складний етап команда на відмінно, за підсумками шістнадцяти матчів херсонці в турнірній таблиці поступилися лише найсильнішим українським командам багаторазовим чемпіонам України харківському «Локомотиву» та львівській «Енергії» і якщо харків’янам херсонці програли двічі, то «Енергію» вони двічі перегравали. Після великої перерви пов’язаною з участю збірної України в чемпіонаті Європи матчі останнього тура були зіграні наприкінці минулого тижня. В суботу у присутності чотирьохсот вболівальників «Продексим» команди «ЛТК-Інбев-НПУ», що в нинішньому чемпіонаті представляє одразу три міста; Луганськ – Житомир та Київ. В першому колі в одному з найбільших і найстаріших міст Європи, розташованому у середній течії Дніпра херсонці поступилися з рахунком 1:2. Незважаючи на те, як би закінчився останній матч херсонці все рівно фінішували на третій позиції, але було велике бажання взяти реванш і переграти суперника перед своїми вболівальниками. Гості розпочали активно і в середині першого тайму відкрили рахунок, відзначився Артем Фаренюк, після цього досадного інциденту херсонці перехопили перевагу і вже за чотири хвилини відновили рівновагу, рахунок зрівняв Віталій Скорий, ще через чотири хвилини Євген Ланко на радість вболівальників вивів херсонців вперед. Перший тайм за нами. В другому гості пресингували, підключали п’ятого гравця, але захист херсонців діяв надійно, в середині другого тайму чудову комбінацію розпочав єдиний на сьогодні в екстра лізі бразильський легіонер Тіаго де Олівейра і рахунок змінився на 3:1 на користь херсонців, Передостання хвилина також стала гольовою, скориставшись помилками суперника Євген Ланко став автором дубля у заключному матчі регулярного чемпіонату. 4:1 переконливий реванш херсонців.
За підсумками регулярного чемпіонату визначилася вісімка команд, що продовжить розігрувати призові місця в серії плей офф. Херсонський «Продексим», що посів трете місце зіграє серію матчів проти останнього суперника в регулярному чемпіонаті, що фінішувала шостою, серія ведеться до двох перемог однієї з команд, перший матч херсонці 6 березня зіграють в Києві, а матч відповідь запланована на 12 березня в Херсоні, якщо виникне необхідність та третій вирішальний матч відбудеться в день визволення Херсона німецько фашистських загарбників. Інші пари першої стадії пле-офф виглядають так; «Локомотив» зіграє проти криворізького «Привата», «Енергія» проти івано-франківського «Урагану», «Титан-Зоря» проти хмельницького «Спортлідера».