• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

07:20Мовою зорь

07:45Новини

08:00Погода

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

07:21

Джерело: Журналіст - Євген Погорілий
5.02.2016

У Херсоні собаки нападають на людей

Жителі будинків на вулиці Луговій живуть у страху. Собаки – справжня проблема їх району. Бродячі тварини збираються в зграї і нападають на місцевих жителів.
Дора – одна з постраждалих. Жінку тварини одного разу повалили на землю і завдали поранень. Через брак коштів постраждала не має змоги звернутися до лікарів. Жінка боїться навіть згадки про собак та про той випадок.
Сусідка Дори, Тетяна, живе в квартирі із донькою і боїться відпускати дитину на вулицю. Їх обох собаки покусали в один день. Жінка звернулася до травмпункту.
Аби покласти край жахіттю, Тетяна неодноразово зверталась до різних інстанцій та до міської ради, аби прибрати собак з тутешніх вулиць.
Чи можливо позбутися бродячих собак, ми дізнаємося в департаменті ЖКГ. Заступник голови департаменту, Віктор Трамбовецький, розказує: відлов безпритульних тварин припинили через брак коштів, а громадські організації не в змозі подужати такий масштаб роботи.
Жителі будинку налаштовані рішуче. У разі, якщо міські установи не вживатимуть заходів, мешканці обіцяють: собак позбавлятимуться як доведеться. Чи дійде до радикальних кроків?
Цитата
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Коментарів: 0
  • Публікацій: 0
 
у властей тьолько одно на уме разворовывать бюджет-а для бездомных голодных животных приют построить и копейки не дадут эти живодеры привыкли все живое уничтожать и собак и людей

знаете что дорогие наши граждане вы привели уродов во власть-а теперь вам голодные собаки мешают???? уроды довели Херсонщину до профинциальщицы и бомжатни теперь жалуються на бездомных животных