26.10.2021

20:18

3.02.2016

Два чемпіонати в Запоріжжі

Перший командний в закритому приміщені та командний з багаторборства. Єдину бронзову медаль у секторі для стрибків у висоту виборола херсонка Дар’я Кучина, що підкорила висоту один метр вісімдесят три сантиметри…
Одразу після змагань для дорослих стартував чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1999 року народження та молодших. Збірна Херсонщини налічувала дев’ятнадцять спортсменів, дев’ять юнаків та десять дівчат. Нажаль наша збірна не спромоглася показати високих результатів та в підсумку з двадцяти п’яти команд посіла двадцяте місце. А дворазовим чемпіоном України став каховської ДЮСШ Максим Палій, він нині представляє Київський Олімпійський коледж, Максим був кращим на дистанціях 800 та півтори тисячі метрів.
Вже в середині лютого херсонці стануть свідками легкоатлетичних змагань в Херсоні. 19 лютого відбудеться Відкрита першість Херсонської області зі стрибків у висоту
серед юнаків та дівчат на призи Заслуженого майстра спорту України Андрія Проценко.