26.10.2021

21:34

20.01.2016

Херсон – Кременчук нічия

Останні два матчі «Дніпро» грав вдома проти хокейного клубу «Кременчук». Перед першим поєдинком гості випереджали херсонців в турнірній таблиці на п’ять очок, отже необхідно було перемагати в двох матчах і все починалося добре. В першому періоді першого матчу «Дніпро» попереду 2:0, відзначилися Арсеній Панченко та Кирило Яковчук, на початку другого періоду гості одну шайбу відіграли, херсонці відповіли на це трьома закинутими шайбами, дубль в свій актив записав Яковчук, Микола Семенов закинув четверту шайбу і Євген Бакун став автором п’ятої шайби. В третьому періоді автор першої шайби в матчі Арсеній Панченко став автором останньої, херсонці перемогли 6:1 і скоротили відставання від суперника до двох очок. Повторний поєдинок був рівним перші два періоди були сухими, суперник робив більше кидків по воротах і в середині третього періоду гостям вдалося закинути шайбу, сталося так, що вона була єдиною в цьому матчі. Херсонці атакували до останніх секунд, мали чисельну перевагу, але скористатися нею не вдалося. Команди обмінялися перемогами і зберегли дистанцію в турнірній таблиці. Обидві команди на сьогодні зіграли по десять матчів, на чолі турнірної таблиці Галицькі Леви, що переграли херсонців у всіх матчах, у лідера тридцять очок, на шість менше у харківської СДЮСШОР, з цим суперником херсонці цього сезону не зустрічалися, двадцять очок у ХК Кременчук і п’ятнадцять у херсонців. А нижче розташувалися луцька «Спарта», вінницький «Патріот» та калуський «Спартак». Саме команда з Прикарпаття буде наступним суперником «Дніпра» і з цим суперником херсонці зіграють вперше в сезоні, також херсонці зіграють проти луцької «Спарти», а в першій декаді лютого до нас завітає вінницький «Патріот», в першому колі херсонці двічі переграли суперника на його майданчику 1:0 та 4:0.