• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

08:05Програма "Euromaxx"

08:35Дивний сад

09:10Мовою зорь

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

08:24

Джерело: Журналіст: Євген Погорілий
18.01.2016

На Херсонщині оголосили карантин

Третьокласниця Влада радісно бігає засніженим майданчиком та катає на санях молодшого брата. У школярки неабияка радість – попереду цілий тиждень неочікуваних канікул.
Дітям радість, а дорослим – проблеми. На Херсонщині вкотре за останні роки - сплеск інфекційних захворювань. Тільки за один день в області віруси підхопили майже 2 тисячі людей. Більше половини хворих – діти шкільного віку.
Загалом, кількість інфікованих поки що менша від епідеміологічного рівня. Але представники влади вирішили не чекати офіційного оголошення епідемії. Рішенням обласної комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій по всій області призупинили навчальний процес.
Окрім занять, також заборонено проведення масових акцій. У навчальних закладах на час карантину передбачені додаткові санітарно-епідеміологічні заходи. Незаплановані канікули триватимуть до 23 січня. Але, як зазначають в управління освіти та науки Херсонщини, це – не кінцева дата.
Третьокласниця Влада а з нею – сотні тисяч школярів таким новинам раді. Попереду у них – продовження зимових веселощів зі снігом та ковзанкою – добре, що погода дозволяє. Тільки тепер головне – під час радісних ігор самому вірус не спіймати.