27.11.2021

08:18

12.01.2016

«Кубок Арбітрів» та Суперкубок-2015

Перед матчем за почесний трофей вже вп’яте було проведено поєдинок за «Кубок Арбітрів», в якому беруть участь команди складені з офіційних представників команд-учасниць чемпіонату та арбітрів. Цього разу представники були сильніше і перемогли з рахунком 4:1, наступного року арбітри намагатимуться реваншуватися. А в головному матчі неділі грали діючий чемпіон та володар кубку минулого сезону «Стелс», та друга команда чемпіонату та фіналіст кубку «Динамо-Заїр», якщо для «Стелса» це був перший досвід участі в подібному матчі, то для динамівців, що раніше виступали під назвою «Світові Традиції» це вже був четвертий поєдинок і одного разу вони володіли Суперкубком. Вже на початку матчу Роман Страхов вивів чемпіонів вперед, в середині тайму Андрій Барладим рахунок зрівняв, а Роман Страхов ще раз відзначився, зробивши свою команду переможницею першого тайму. На початку другого тайму досвідчений Микола Кучерявий встановлює рівновагу а потім Віталій Глоданюк виводить вперед вже динамівців, але майже одразу капітан чемпіонів Володимир Кушнірук запалює на табло підсумковий рахунок основного часу 3:3. Вперше за історію проведення матчів за Суперкубок переможець визначався в серії пенальті. «Динамівцям» вдалося забити всі, а ось гравцям «Стелса» лише один пенальті, таким чином володарем Супер кубка 2015 року став срібний призер попереднього чемпіонату та фіналіст Великого кубку «Динамо-Заїр». До речі за одинадцять років проведення подібних матчів чемпіон лише тричі вигравав Суперубок. Найближчої неділі команди відновлять матчі у відкритому чемпіонаті і вже наприкінці зими ми дізнаємося ім’я першого учасника матчу за Суперкубок 2016 – це буде команда-чемпіон.