26.10.2021

21:54

24.12.2015

«Реал» М двічі поступився команді з Херсона

Останнім суперником був принциповий миколаївський «Реал», всі вболівальники пам’ятають непрості ігри минулого сезону, перші матчі сезону нинішнього. Перший матч другого кола розпочався з рівної боротьби, гості першими відкрили рахунок влучний кидок Ксенії Проценко в дев’ятку 1:0. Поступово херсонки збільшували перевагу, Дарина Сурган, Катерина Кандибей, Юлія Ткаченко засмучували вболівальників «Реала» і довели перший тайм до рахунку 12:10. В другому таймі рівна гра, господарі вдало захищають ворота, і вдало атакують, в другому таймі херсонки пропустили більше ніж в першому, а закинули також дванадцять. За дві хвилини до закінчення матчу «реалістки» зрівнюють рахунок, але все ж таки Юлія Ткаченко приносить перемогу нашій команді 24:23. Господарі мали нагоду зрівняти рахунок, на останній секунді штрафний кидок в наш бік, але м’яч не бажає опинятися в сітці воріт «Дніпрянки».
Другий поєдинок був спокійнішим, лідер контролював хід гри, перший тайм наш - 15:10, другий також був за херсонськими гандболістками і вони довели цей поєдинок до логічної перемоги 29:22. Після виїзних перемог наша команда має в активі 19 очок і на одинадцять випереджає київський «Спартак», що їде четвертим, попереду у «Дніпрянки» складні поєдинки проти «Спартака» в Києві, проти діючих чемпіонок львівської «Галичанки» у Львові та вдома проти триразових чемпіонок України, лідера нинішнього чемпіонату ужгородських «Карпат». «Карпати» поки що залишаються єдиною командою, що в сезоні не програла жодного матчу і саме проти цієї команди «Дніпрянка» зіграє останні домашні матчі другого кола в останній повний тиждень 2015 року.