• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

07:00Новини

07:15Погода

07:20Мовою зорь

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

07:14

Джерело: Журналіст - Євген Погорілий
22.12.2015

Міськвиконком у дії

Працюють у нормальному режимі. Перше засідання нового складу Херсонського міськвиконкому пройшло конструктивно. На порядку денному – 32 питання.
Засідання розпочалося зі звіту голови фінансового департаменту щодо змін у міському бюджеті у зв’язку з надходженням субвенцій. Потім представники міськвиконкому вирішували що далі робити з газетою «Херсонський вісник» - друкованим органом міської ради.
Надалі представники виконавчого комітету погодили проект рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку туризму в Херсоні» на три найближчих роки.
Як не дивно, але найгарячіша суперечка на засіданні сталася з приводу розподілення коштів на проведення святкових заходів. Деякі члени міськвиконкому вважають: гроші на свята розподіляють нерівномірно й несправедливо.
Суперечка переросла в полеміку, коли мова зайшла про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами в місті. Представники виконавчого комітету винесли на розгляд міської ради проект рішення щодо зменшення строку дії дозволів.
Зайшла мова і про демонтаж бігбордів, встановлених з порушенням законодавства. Виявилось, за останній рік у місті не прибрали жодного незаконного біг-борду. Це притому, що часто-густо зовнішню рекламу ліплять ледь не на труби тепломагістралей.
Також на засідання розглянули низку питань щодо затвердження фінансового плану комунальних підприємств Херсона.