• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:25Д/с "Завтра-сьогодні"

06:55Погода

07:00Новини

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

06:46

Джерело: Журналіст – Галина Назарова
15.12.2015

Серветки у животі

Понад чотири місяці прожила із серветками в животі мешканка Скадовська. Жінка готувалася стати матір’ю. Медиками був передбачений кесарів розтин. Операція пройшла без ускладнень. Проте невдовзі після неї жінку занепокоїли дві гулі, що виступали з боків на животі. На обстеження, в ході якого лікарі ставили різні діагнози, витратила декілька місяців. Підозрювали навіть рак. Одна ультразвукове дослідження в обласному онкодиспансері показало, що у черевній порожнині знаходиться два чужорідних тіла.
В обласній лікарні діагноз підтвердили. Зібравши всі висновки, молода мама звернулася до районної лікарні, де були вкрай здивовані результатом обстеження. Однак свою помилку врешті визнали. Видалити залишені на згадку про пологи серветки взялися в обласній лікарні. Провину скадовських лікарів визнали в обласному управлінні охорони здоров’я.
По телефону лікар скадовського медичного закладу, яка робила кесарів розтин Тетяні, підтвердила, що такий випадок дійсно був. Проте нічого надзвичайного в ньому не побачила і порекомендувала не робити з цієї події сенсації.
Постраждала запевняє: попросила у медиків відшкодувати витрачені на кесарів розтин гроші й надати путівку у санаторій їй та її новонародженому малюку. У відповідь – відмова через брак коштів. Тоді молода мама звернулася до правоохоронців, які за фактом відкрили карну справу за неналежне виконання медпрацівниками своїх обов”язків. Кесарів робили троє лікарів, і хто саме з них винен – не з’ясували навіть в області, не кажучи вже про район. Слідчі стверджують: судмедексперт моде зробити висновок, але тільки після того, як самі медики проведуть розслідування. Усі необхідні документи направили до міністерства охорони здоровёя України.
Жінка стверджує: якби не поставилася серйозно до обстеження і не прискорила його приїздом до обласного центру – невідомо, якими були б наслідки. Коли серветки виявили, навколо них уже було запалення. Тетяна радіє, що все обійшлося. Про свою ж історію вирішила розказати, щоб у майбутньому лікарі були уважнішими до своїх пацієнтів.