• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

08:00Погода

08:05Програма "Euromaxx"

08:35Дивний сад

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

08:02

Джерело: Журналіст - Євген Погорілий
2.12.2015

У Херсоні вкрали залізних коней

У Херсоні нагадали про себе крадії мотоциклів. У місті вже траплялись випадки викрадення дорогих мотоциклів спортивних марок. Але на минулому тижні зловмисники захотіли зірвати джекпот. І зірвали.
Андрій – фанат мотоциклів зі стажем. Улюблене хобі для чоловіка ще й бізнес – він ремонтує залізних коней. У його гаражі знаходились три спортивні моделі – 2 Yamaha та 1 Kawasaki. В останній тиждень листопада зловмисники зухвало викрали їх прямо з гаражного кооперативу. В який день це сталося, сказати складно, Андрій тривалий час працював в іншому гаражі, а цей залишався зачиненим. Але потерпілий згадує: за день до виявлення крадіжки помітив, з замком наче щось не те.
Як стало відомо пізніше, крадії зрізали замки на гаражі та встановили свої. Згодом спокійно відчинили двері та винесли байки. Ситуація виглядає дивно. Виходить, зловмисники спокійно проїхали повз охорону на в’їзді, відчинили двері гаражу, зчинили там безлад, і лише потім витягли залізних коней. Швидше за все, мотоцикли завантажили до фургону або вантажівки. Свідків злочину немає. Потерпілий впевнений: злодії працювали за наводкою.
У тому, що сталося, потерпілий звинувачує керівництво та охорону кооперативу.
В адміністрації кооперативу пояснюють: річ не у недбалості, просто охоронців замало.
Наразі справою займаються у Комсомольському відділі поліції. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження. Проводяться оперативно-слідчі дії.
Втім, Андрій та його знайомі-мотоциклісти більше розраховують на власні сили. До пошуків долучились колеги-мотоциклісти Херсона та сусідніх обласних центрах. На екрані фотографії вкрадених мотоциклів. Yamaha Fazer FZS 600, 1999 року випуску сріблястого кольору, Yamaha Fazer FZS 2004 року випуску, червоно-чорного кольору, Kawasaki ZZR-400 червоного кольору. Якщо ви маєте якусь інформацію, прохання зателефонувати за номерами на екрані.