26.10.2021

21:17

12.11.2015

Центральне протистояння четвертого туру в жіночій гандбольній суперлізі

Центральне протистояння четвертого туру в жіночій гандбольній суперлізі був поєдинок між чемпіонками України львівською «Галичанкою» та бронзовим призером херсонською «Дніпрянкою». Після того як херсонська команда в Ужгороді поступилася срібному призеру «Карпатам», наші дівчата програли і чемпіонкам. Хоча в першому матчі спочатку все було на нашу корись, після першого тайму «Дніпрянка» вигравала, але в другому таймі втратила перевагу і поступилася чемпіонкам зі Львова 27:33, у складі «Дніпрянки» сім м’ячів закинула Ксенія Проценко, п’ять м’ячів на рахунку Дарії Сурган, чотири рази відзначилася Каролина Савченко. В повторному поєдинку також перемогли чемпіонки, але херсонки програли їм п’ять м’ячів 20:25. П’ять м’ячів закинув лідер нашої команди Катерина Кандибей, по три м’ячі на рахунку Тетяни Попович, Яни Реви та Каролини Савченко. Завдяки більш високому класу львів’янки отримали дві перемоги і продовжили очолювати турнірну таблицю, але не надовго, вже в наступному турі «Галичанка» двічі поступилася на власному майданчику ужгородським «Карпатам» і втратила лідерство за підсумками першого кола. Головний конкурент «Дніпрянки» за бронзові нагороди київський «Спартак» двічі переграв тернопільский «Економ-Університет» і на одне обійшов херсонок у турнірній таблиці. В п’ятницю та суботу відбудуться заключні матчі першого кола «Дніпрянка» на своєму майданчику буде грати проти київського «Спартака». Після цих матчів турнірна таблиця першого кола матиме остаточний вигляд. За підсумками першого етапу чотири перші команди розіграють комплекти нагород. У разі успіху в матчах з киянками «Дніпрянка» майже забезпечить собі участь в розподілі призових місць.