• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

19:45Погода

19:50Дивний сад

20:25Мовою зорь

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

28.11.2021

19:47

Джерело: Журналіст - Євген Погорілий
6.11.2015

У Херсоні люди десять днів без світла

Мешканці гуртожитку на вулиці Фестивальній у Шуменському мікрорайоні Херсона вже десятий день живуть без світла та опалення. До цього людей електрикою забезпечували з приватного підприємства «БУ-8». Кілька місяців тому рішенням суду жителі будинку перейшли на баланс міського комунального підприємства «Центр», а підстанція, що належить БУ-8, має здійснювати лише транзитні послуги .
І от у квартирах зникає світло – причому не на один день. У ситуації, що склалася люди звинувачують керівництво приватного підприємства.
Директор підприємства свою провину заперечує. Каже: світло вимкнули з вагомої причини.
Через вигоряння полюсу комутаційного апарату на підстанції, а також, через відсутність тимчасового договору на транзит електроенергії до гуртожитку з балансоутримувачем - комунальним підприємством «Центр».
Втім, така версія обурює як жителів гуртожитку, так і директора КП «Центр». За їх словами, у мешканців немає заборгованості за електропостачання – і це головне. Укладання договорів між обслуговуючими підприємствами – річ другорядна, і не є підставою для вимкнення світла.
Як стало відомо згодом, так і не вирішивши питання, розгнівані мешканці домоглися прийому у Херсонського міського голови. Очільник міста попросив два дні на вирішення проблеми. Якщо за цей період вимоги не виконають, люди погрожують більш радикальними діями - вони перекриють рух міського транспорту на одній з вулиць Шуменського мікрорайону.