• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

00:00Гість в студії ТРК ВТВ плюс

00:20Сторінками Головної Книги

00:50Інстинкт самозбереження

Середа

Погода у Херсоні на тиждень

01.12.2021

00:13

Джерело: Журналіст – Ольга Чайка
12.08.2015

На Херсонщині сезон амброзії. Як не стати заручником алергії?

На Херсонщині розпочався сезон амброзії. Ця рослина одна з найактивніших алергенів. ЇЇ цвітіння продовжується до перших заморозків. А до того моменту багато людей, які страждають на алергію насилу знаходять засоби, щоб захиститися від амброзії. Як вберегти себе дивіться у нашій традиційній рубриці «Безпечне літо».
Амброзія була завезена до нашої країни з Північної Америки. Тут вона швидко розповсюдилася і сьогодні щільно росте на полях, у селах та містах. Кожна рослина амброзії виробляє близько 1 млрд. пилкових зерен. Вітром вони можуть розноситися на відстань до 400 кілометрів. Пилок цієї рослини вважається одним з найагресивніших алергенів відомих у медицині. Страждають від нього не тільки дорослі мешканці Херсона, а й діти.
Алергійне захворювання, яке пов’язане з цвітінням амброзії називають – амброзійний поліноз. Алергії визивають білки –антигени, які знаходяться в пилку цієї рослини. Потрапляючи у ніс вони викликають сльозотечу, чхання порушують зір, підвищують температуру тіла. Іноді людина може сплутати алергічну реакцію з простудним захворюванням. Тому алергологи наголошують – при подібних симптомах не займайтеся самолікуванням, а зверніться до лікаря.
Також алергологи наголошують, якщо амброзійний поліноз не лікувати стан здоров’я може тільки погіршуватися. Навіть перерости у бронхіальну астму.
Одним з методів боротьби з алергічними реакціями лікар вважає відвідування соляної печери. Особливість якої – практично повна відсутність у повітрі печери алергенів навіть мікробного походження. Лікувальний ефект досягається за рахунок створення спеціальної температури, тиску та вологості всередині печери. Відвідування соляної кімнати рекомендують дорослим та дітям, як у профілактичних так і в лікувальних цілях. Якщо ж ви все ж таки відчули симптоми алергії пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для здоров’я. Бережіть себе і вчасно звертайтеся до лікаря.

Архів новин

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Ми в соціальних мережах

soc soc soc soc soc