02.12.2021

12:42

14.07.2015

Херсонський пляжний

Вперше за час проведення турнірів змагання відбуваються за вимогами всіх правил гри у пляжний футбол. В цьому виді спорту матч складається з трьох періодів по 12 хвилин, у разі нічийного результату додатково грається ще три хвилини, якщо і за цей час переможець не визначився пробивається серія пенальті. В нинішньому чемпіонаті до цієї процедури вперше довелося вдатися до цієї процедури в матчі четвертого туру.
Першими на майданчик вийшли «рятувальники» та прикордонники. Після першого періоду повна перевага рятувальників 7:1, в двох інших прикордонники пристосувалися до гри суперника і забили ще чотири м’яча, але загальна перемога 11:5 за рятувальниками. Минулорічний чемпіон «Стелс» переграв «Домінант» 5:2. В четвертому турі відбувся поки що самий цікавий матч чемпіонату ФС Ріпаблік грав проти «Рятувальника». Перший період 2:2, потім республіканці вели в рахунку 6:3, але не втримали перевагу і основний час закінчився внічию 6:6, додатковий період залишив все без змін, а в серії пенальті два влучних удари рятувальників і один відбитий удар їхнього воротаря принесли цій команді бажану перемогу і три очка. В заключному матчі дня «Домінант» по ходу матчу мав перевагу над прикордонниками 4:1, але їхнім суперникам вдалося скоротити відставання до мінімуму, на більше прикордонників не вистачило 4:3 – перемога «Домінанту». А прикордонники що з кожним матчем грають краще будуть чекати на свою першу перемогу вже в другому колі. «Стелс» очолює турнірну таблицю, набравши 9 очок, на три менше у «Рятівників» та республіканців. У неділю маті п’ятого та шостого турів.