02.12.2021

12:37

30.06.2015

Херсонці кращі на чемпіонаті Європи

Греко-римська, вільна та жіноча боротьба протягом п’яти днів були в центрі уваги шанувальників спорту Стамбула. Херсон на європейському спортивному форумі був представлений трьома спортсменами. Василь Михайлов змагався у ваговій категорії до 66 кілограмів у вільній боротьбі, Олена Кремзер та Алла Белінська в категоріях до 51-го та 67-ми кілограмів у жіночій боротьбі. І всім херсонцям вдалося вибороти медалі чемпіонату. Першим володарем бронзи став Василь, який став бронзовим призером. Перший поєдинок він програв білоруському спортсмену, але білорус вийшов у фінал і Василь отримав право на втішні поєдинки, спочатку він переборов грузина Давіда Вольни 7:0 і у сутичці за бронзу херсонець був набагато сильніше француза Валентина Санфрантело 58 секунд знадобилося для перемоги, повна перевага херсонця і рахунок 10:0 – перша бронза наша. Алла Белінська, як і Василь також програла перший поєдинок і її суперниця Еліс Манолова стала фіналісткою, що дозволило нашій спортсменці продовжувати боротися за бронзу. Спочатку перемога над росіянкою і у бронзовому протистоянні Аллі знадобилося лише 28 секунд для перемогу над представницею Республіки Білорусь. Ще одна бронза в активі. І вагова категорія до 51 –го кілограму стала єдиною яка подарувала нам єдине європейське золото і приємно що зробила це херсонська спортсменка Олена Кремзер. Вона впевнено перемогла всіх своїх суперниць, першою пала Йєна Сітола з Фінляндії, наступною була турчанка Сінем Догду, у півфіналі впевнена перемога над росіянкою Ксенією Незговоровою і у фіналі блискуча перемога над постійною суперницею Олени Лейлою Гурбановою з Азербайджану, отже херсонка Олена Кремзер – єдина зі всіх представників України на молодіжному чемпіонаті виборола золоту медаль. Попереду чемпіонат світу, який в серпні відбудеться в Бразилії.