02.12.2021

17:07

30.06.2015

Херсонський пісок. Ігри продовжуються

П’ять команд вирішили брати участь в турнірі, хоча ще зберігається можливість збільшення команд-учасниць. У матчі відкриття грали переможець цьогорічного фестиваль ФК Республіка проти команди «Домінант». Вже на перших хвилинах кращий бомбардир минулого року Владислав Кравець вів «Домінант» вперед. «Республіканці» майже відразу відігралися, але до середини першого періоду, а матч складається з трьох періодів по дванадцять хвилин, «Домінант» впевнено перемагав 4:1. Але у пляжному футболі перевага однієї з команд може щезнути, як пісок крізь пальці, саме так сталося у дебютному матчі. В третьому періоді «республіканці» відіграли відставання і наприкінці матчу забили переможний м’яч, в підсумку 5:4 їхня перемога. Другими на майданчик вийшли дебютант «Прикордонник» та краща команда минулого сезону «Стелс». Повна перевага минулорічних чемпіонів над дебютантом і закономірна перемога 9:1, але «прикордонники» намагаються чинити достойний опір, що моментами їм вдавалося, будуть перемоги і у цієї команди. «Рятівник таксі» в першому турі відпочивав і зіграє свій перший матч у другому.