22.10.2021

11:54

24.06.2015

Боксерські ігри

Боксери 1999-2000 років народження в Херсоні визначали переможців в одинадцяти вагових категоріях. Представника восьми міст та районів області вдалося потрапити до фінальних поєдинків, а переможцями стали найсильніші. Двом представникам Чаплинки Владиславу Валько та Ігорю Горобцю не вдалося вибороти золото, але і срібні медалі гідний підсумок роботи тренерів і спортсменів на даному етапі. Найбільше чемпіонів у боксерів Херсона – чемпіонами юнацьких ігор стали Олександр Трутнєв, Максим ЗаІка, Артур Булашевіч, Іван Ходотаєв та Владислав Оболєнцев. По одному чемпіону у представників міст Скадовська, Голої Пристані, Каховки, Цюрупинська, Геничеська та Нової Каховки, своїх вболівальників та тренерів порадували Сергій Чайковський, Андрій Беленчук, Єгор Плетьонкін, Юрій Сушинський, Олександр Носатов та Вреж Мелконян.