02.12.2021

11:03

27.05.2015

Було тридцять – стало дві

За традицією він закриває футзальний сезон в Херсоні. На старт турніру вийшли тридцять команд, які протягом чотирьох тижнів вдвічі скорочували кількість претендентів на головний трофей. За п’ять сезонів участь в турнір брали більше сімдесяти команд з Херсона, Одеси та Миколаєва. І минулого тижня визначилися фіналісти. Спочатку були зіграні чвертьфінали. В двох з чотирьох матчів переможець переграв суперника лише в один м’яч. «Транслойд» переграв «Фенікс» 5:4, «Арсенал» - «Думу» 4:3. «Стелс» без особливого напруження подолав «СВ» 9:3. А в заключному чвертьфіналі діючий володар кубка енергетики програли «Динамо-Заїр» 3:5. Одразу відбулося жеребкування півфіналів і розпочалася гра за місця у фіналі. Перевага переможців лише один м’яч. Бронзовий призер вищої ліги поступився четвертій команді ліги «Арсеналу» 4:5. А другий півфінал був копією третього фіналу турніру, грали «Стелс» та «Динамо», тоді «Стелс» програв в серії пенальті, цього разу чемпіон переграв свого головного суперника сезону з рахунком 3:2 і втретє поспіль вийшов в фінал цього турніру, два попередні фінали «Стелс» програв, у неділю спроба номер три. «Арсенал» у фіналі буде грати вперше.