30.11.2021

08:02

25.05.2015

Королівський вихід

В Останніх трьох матчах нашу команду перевіряли лідери другої ліги, команди, що на сьогодні вже забезпечили місця на п’єдесталі. Першою була поразка від «Черкаського Дніпра» - перше місце, потім від київської команди «Оболонь-Бровар» - друге місце. І третій матч наша команда вдома грала проти кременчуцького «Креміня». За невелику історію протистоянь команд, херсонці жодного разу не вигравали, жодного разу не грали в нічию, та жодного разу після ударів наших футболістів м’яч не перетинав лінії воріт за спиною воротаря «Креміня». Цього разу зміні є, але мінімальні, єдине що нам вдалося, так це розпечатати ворота суперника, автором першого історичного м’яча став Роман Ленський, який реалізував пенальті та вже втретє цього року виконав свій коронний прийом святкування взяття воріт. Вперше в історії херсонського футболу учасників матчу на поле виводила королева, шкільна королева 2015 року – Діана Кузенко. З перших хвилин матчу херсонці повністю контролювали гру, атакували, били по воротах суперника. А на 20-тій хвилині гостям вдалося відкрити рахунок, штрафний удар який не віщував нічого небезпечного, став результативним для гостей. Через дві хвилини, завдяки колективним діям і точному удару Романа Ленського наша команда зрівняла рахунок 1:1. Під кінець тайму гостям вдалося використати незіграність наших захисників і вийти вперед, відзначився Костянтин Черній. В другому таймі гості зберігали рахунок, який їх цілком влаштовував, у разі перемоги вони достроково забезпечували собі третє місце та право грати додатковий матч за перехід до першої ліги. Вдало діяв воротар «Креміня», який у другому таймі відбивав все, хоча ударів було і не багато, декілька разів Денис Касперович рятував наші ворота, але через погану гру захисту вже в компенсований час він був безсилим перед Чернієм, який забив третій м’яч у ворота херсонців, поразка 1:3. До закінчення чемпіонату «Кристал» зіграє ще два матчі в Одесі проти «Реал Фарми» та в Херсоні проти «Макіїввугілля».