30.11.2021

08:51

13.05.2015

Херсон програє Черкасам

Двічі в поточному чемпіонаті херсонський «Кристал» грав проти «Черкаського Дніпра». Вперше суперники грали в четвертому турі у Черкасах, на той час «Кристал» йшов на першому місті
Двічі в поточному чемпіонаті херсонський «Кристал» грав проти «Черкаського Дніпра». Вперше суперники грали в четвертому турі у Черкасах, на той час «Кристал» йшов на першому місті але не впорався з роллю лідера і поступився черкащанам 1:3, і після того наш суперник обійшов херсонців у турнірній таблиці, в дванадцятому турі команди грали в Херсоні тоді вже «Чераський Дніпро» був першим і несподівано для лідерів вони не зуміли переграти херсонців, матч закінчився внічию 1:1. І ось матч третього туру і знову до нас приїжджає лідер чемпіонату. З перших хвилин лідер продемонстрував, що команда налаштована лише на перемогу, херсонці грали достойно, навіть зобов’язані були відкривати рахунок після передачі від Романа Ленського Сергій Козаченко пробив по воротах але надійно зіграв воротар «Дніпра». Після цього гості більше контролювали м’яч і на тридцять першій хвилині розіграли вдалу атаку і відкрили рахунок. Херсоні майже відразу відігралися, Ленський на Білоусова той на Козаченка і Сергій забиває вже третій м’яч з «Кристал» після повернення – 1:1. Гра трохи заспокоїлася, але все ж таки наш суперник на сьогодні сильніше, команда добре укомплектована для другої ліги і для вирішення високих завдань, команда майже не має фінансових проблем і на відміну від херсонці вирішує лише футбольні питання. До закінчення першого тайму м’яч по черзі побував у ногах всіх польових гравців та в руках голкіперів, а на останній хвилині першого тайму після розіграшу кутового він ще раз перетнув лінію воріт херсонців 1:2. У другому таймі рахунок не змінився і херсонці декілька разів повинні були зрівнювати рахунок і гості намагалися збільшити перевагу але наш воротар Денис Касперович творив дива відбиваючи складні удари. Отже після трьох переможних матчів прикра поразка, але від суперника, який на сьогодні сильніше, а на «Кристал» чекає дуже важка серія матчів проти групи лідерів, вже в суботу гра в Києві проти другої команди ліги «Оболонь-Бровар», поки що в сезоні нічия; перемога в Херсоні 2:1 та поразка в Києві 1:2, попереду матч номер три.