28.11.2021

19:51

12.05.2015

Дербі з історією!

І відбувається воно на Херсонщині. Вже більше двадцяти років двічі на рік на свято футболу збираються ветеранські команди Голопристанського району сіла Нововолодимирівка, яке було засновано в 1805 році та Чулаківка, що було засноване в 1751 році. Перша зустріч команд відбулася 14 жовтня 1995 року на свято Покрови у Нововолодимірівці, першого травня команди грають матч відповідь у Чулаківці. Цікаво що майже за двадцятирічну історію протистояння жодна з команд не має великої переваги. По черзі перемагає то команді з Новоолодимирівки то з Чулаківки. Матч який відбувся на початку травня після першого тайму був переможним для господарів поєдинку команди з Чулаківки, а у другому таймі нововолодимиривці зуміли зрівняти рахунок 4:4. Отже після сорокового ювілейного дербі зберігається рівновага. А чотирнадцятого жовтня на день Покрови друзі в житті, суперники на футбольному полі зустрінуться вже у Нововолодимирівціі можливо що не деякий час хтось вийде вперед в найстарішому аматорському футбольному дербі України.