25.02.2020

16:00

8.05.2015

Херсонські медалі з Івано-Франківська

Команди з одинадцяти областей змагалися у жіночій боротьби і двадцяти у вільній. В активі борців Херсонщини вісім медалей. У дівчат дві чемпіонки; Олена Кремзер перемогла всіх своїх суперниць у ваговій категорії до 51 кілограму і Ала Белінська стала чемпіонкою у вазі до 67 кілограмів. Ліза Сайдакова у фіналі поступилася харків’янці Анастасії Шустовій і стала срібним призером у вазі до 72 кілограміа, бронза в активі Ілони Прокопевнюк – 55 тисяч грамів та у Юлії Лісовської – 63 тисячі грамів. Також Віолета Петюренко посіла п’яте залікове місце, що дозволило нашій команді посісти друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед беззаперечних лідерів команду Львівської області. Також є у нас чемпіон у юнаків – Василь Михайлов був кращим у вазі до 66 кілограмів. Дві бронзові нагороди у Вадима Супрунюка – 60 кг і Анатолія Червоненко – 84 кг. Едуард Дземішкевіч та Дмитро Конський п’яті і заробили залікові бали для збірною, яка посіла в командному заліку п’яте місце. А наступного тижня в Херсоні відбудеться довгоочікуваний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1998-99.