• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

06.12.2021

07:32

Джерело: Журналіст – Елла Стефанова
11.03.2015

У Херсоні на 22-й Східній вулиці реконструювали дорогу

Стовпи пилюки та розбита вщент дорога – так ще півроку тому виглядала 22-а Східна вулиця у промисловому районі Херсона. Сьогодні все інакше – червона стрічка, радісні обличчя, нове гладеньке покриття. Мешканці вулиці неодноразово зверталися до влади з проханням відремонтувати дорогу. Проте грошей на капітальний ремонт у бюджеті не було. Втрутитись в ситуацію вирішили власники підприємств, розташованих у цьому районі. Власними зусиллями вони зібрали 200 тисяч гривень.
Дві з половиною тисячі квадратних метрів. Ремонт дороги згідно проекту, коштував 1мільйон 164тис. грн. Цю суму і виділили з міського бюджету. Ще 200 тисяч, зібраних підприємцями, витратили на встановлення додаткових основ, геотекстилю та бордюрів, які не були закладені у кошторис.
Проте в історії є свої «але». Коли ремонтували 22-у Східну, потік транспорту йшов по сусідній вулиці, тим самим розбивши дорогу вщент. Керівники міста пообіцяли відремонтувати покриття цього року. Коли конкретно – не уточнили. Відкрите й питання: чи братимуть в реконструкції участь підприємці, чий вантажний транспорт переважно і розбиває дорогу?