02.12.2021

17:48

5.03.2015

З медалями та без

Вихованці багаторазового чемпіона України Євгена Пастуха. Останній домашні матчі в Херсоні наша команда грала проти київської «Крижинки». «Дніпро», який втратив всі шансі на вихід до плей офф та боротьбу за медалі нарешті порадував свої вболівальників. Перший матч закінчився впевненою перемогою херсонців з рахунком 5:3, перші два періоду за херсонцями 1:0 та 2:1 відзначилися Данило Чорний Едуард Жук та Ростислав Савченко. В третьому періоді гості, що ведуть боротьбу за місце в плей офф скоротили відставання до мінімуму але ще по одному разу Жук та Антон Ряполов запалили червоне світло за воротами киян – 5:3. Повторний поєдинок закінчився з таким само рахунком як і перший, але вже на користь «Крижинки», у херсонців відзначилися Микита Письмак та Максим Устінов. «Дніпро-2000» зіграє ще три спарених тури на майданчиках суперників проти команд «АТЕК», «СДЮСШОР» та «Білого Барсу».
Наближаються до завершення і всеукраїнські змагання у віковій категорії Ю-13. Тут виступає «Дніпро-2002» під керівництвом бронзового призера чемпіонату СРСР у складі київського «Сокілу» Олега Сінькова. Протягом шести днів херсонці зіграли шість виїзних поєдинків, після тривалої і важкої дороги херсонці у Новояворівську двічі поступилися «Галицьки Левам» 2:6 та 2:3, після цього у Калуші двічі перемогли місцевих «Білих Ведмедів» 9:3 та 9:4, а потім у Луцьку розмінялися перемогами з місцевою «Спартою» 9:4 та 7:8. Після трьох поразок наша команда практично втратила шанси на перше місце, боротьба за срібло розгорнеться між «Левами» та «Дніпро», але в останньому протистоянні херсонці будуть грати у Харкові проти місцевої «СДЮСШОР» - головного претендента на чемпіонство, а «Леви» проти «Спарти», яка на медалі цього сезону не претендує. Останні матчі будуть зіграні наприкінці березня тоді і дізнаємось медалі якого гатунку прикрасять нашу команду.