26.01.2022

11:11

13.02.2015

І це тільки початок

Скадовськ та Берислав приймали учасників турніру, за підсумками відбори чотири команди потрапили до півфінального турніру. У зв’язку з чемпіонатом області лише десять матчів замість дванадцяти було зіграно у другому турі відбіркового етапу аматорської футзальної ліги України. Безумовно центральним пєдинком було протистояння головних претендентів на перемогу в чемпіонаті минулорічного чемпіона «Динамо МТ Заїр» та бронзового призера «Стелса». Протягом матчу перевага помаранчевих досягала трьох м’ячів, але досвід діючих чемпіонів дозволив їм не програти цей матч в основний час, завдяки хет тріку Олексія Мазуренка і м’ячу Миколи Кучерявого на останніх секундах другого тайму основний час закінчився внічию 6:6. В серії пенальті Євгена Нікищенко підвела відповідальність за результат і м’яч після його удару полетів вище воріт, отже «Стелс» заробив два очка за перемогу в серії пенальті, а «Динамо МТ Заїр» набравши одне очок продовжує очолювати турнірну таблицю команд вищої ліги. «Арсенал» переграв «Транслойд» 2:1 і тепер у вищій лізі одразу три команди набрали по три очка, за втраченим очками лідирує «Дума», але зіграно лише два тури на другому етапі і вся боротьба ще попереду. Також цікаві поєдинки відбулися в турнірі команд першої ліги. Найдраматичнішим виявилося протистояння «Барси» та «Асканії», на початку другого тайму перевага «Барси» 5:1, але за дві хвилини до закінчення матчу від неї нічого не залишилося, нічия 5:5 і се ж таки «Барса» перемогла, на останній хвилині Віталій Нестеренко потужно пробив і воротар суперника був безсилим перед польотом м’яча. «Інтер» вирвав перемогу в матчі з «Кристал» Ветеранами 4:3 завдяки хет тріку кращого бомбардира попереднього і нинішнього чемпіонатів Олександра Соловйова. «Агроресурс» з рахунком 2:1 переграв «Скіф» і «Кріпс 49» завдяки перемозі над командою «Інтер Юг» закріпився на другій позиції. У другій лізі в двох матчах переможець визначався в серії пенальті, вдруге поспіль «Трактор» грає в нічию, та перемагає в серії пенальті, цього разу їм пощастило в матчі з «Грінлайфом», основний час 2:2 і пілся першого тайму трактористи погравали 0:2. Також вдруге поспіль в серії пенальті перемогла «Скіфія», 4:4 такий рахунок було зафіксовано в основний час в матчі проти «Требуйте Везде», а серію пенальті «Скіфія» виграла завдяки своєму воротарю Олександру Макаренко. Дебютну перемогу здобули гравці чорнобаївського «Колоса», які зіграли перший матч на турнірі перегравши «Прогресив» 5:0 і динамівці з Білозерки переграли «Урсу» 5:2. Після двох турів у другій лізі одразу чотири команди мають по чотири очка, ще у двох на одне менше і це означає, що у всіх лігах на нас чекає вперта боротьба за чемпіонські звання та призові місця.