22.10.2021

13:26

9.02.2015

Юнаки та дівчата чемпіони

Чемпіонські звання та призові місця розігрувалися у восьми дисциплінах. Геничеськ, Білозерка, Гола Пристань, Нова Каховка, Цюруписьк, Скадовськ та Херсон. Сто тридцять п’ять спортсменів представляли свої спортивні школи. У дівчат дві золоті медалі виборола Марія Горєлова з Нової Каховки, у молодшій віковій категорії перемогла в бігу на тридцять метрів та була кращою в секторі для стрибків у висоту. Всі інші дівчата перемагали по одному разу. Звання чемпіонок вибороли херсонки Марія Федорченко в бігу на тридцять метрів, Дарья Перепьолка триста метрів, в молодшій групі на цій дистанції перемогла Софія Голуб, Марина Курочкіна та Влада Дорофєєва були кращими на дистанції 600 метрів, Влада Спінова перемогла на дистанції 2000 метрів, Вероніка Осадчук перемогла в стрибках у висоту в віковій категорії серед дівчат 1998-99 років народження. Тетяна Кравченко та Тетяна Савченко з Цюрупинська були кращими в бігу на одну тисячу метрів в свої вікових категоріях. Ще дві спортсменки з Цюрупинська стали чемпіонками області в змаганнях зі штовхання ядра Анжела Чепелюк та Маріана Савджи. В змаганнях зі спортивної ходьби перемогли Катерина Загайкіна та Кристина Ісак зі Скадовська. Слід відзначити, що по зрівнянню з минулорічним чемпіонатом, всі дівчата чемпіонки покращили свої результати. Якщо у дівчат дворазова чемпіонка лише одна, то у юнаків три дублі. Херсонець Іван Савченко був крщим на дистанціях 30 та триста метрів, Андрій Дураєв з Нової Каховки святкував перемогу на дистанціях 600 та тисяча метрів, ще один херсонець Анатолій Кушнірук був кращим на дистанціях тисяча та дві тисячі метрів. Запекла боротьба розгорнулася в молодшій віковій категорії на дистанціях тридцять та триста метрів, між херсонськими спортсменами, якщо на короткій дистанції Едуард Мартиросян випередив Віталія Фьодорова випередив на кінчик носа, то на дистанції в десять разів довше Віталій випередив Едуарду на цілу секунду. Іще один херсонець Олександр Мандзюк переміг у штовхані ядра. В інших видах програми перемагали наші гості, так скадовські спортсмени традиційно виграли дистанції у спортивній ходьбі, чемпіонами стали Владислав Шевелєв та Олексій Назаренко, Дві тисячи метрів у молодших юнаків виграв Валерій Мусієнко з Голої Пристані, Владислав Худницький з Нової Каховки не мав рівних в секторі для стрибків у висоту і Сергій Харламов переміг у штовхані ядра у старших юнаків. В лютому херсонські легкоатлети будуть брати участь в чемпіонаті України, а наприкінці лютого в Херсоні відбудуться традиційні змагання зі стрибків у висоту «Таврійські Висоти».