26.10.2021

21:06

6.02.2015

Старт другого етапу

За підсумками одинадцяти турів команди поілені на три ліги; Вищу, першу та другу. Ще дві команди виявили бажання брати участь в чемпіонаті і дозаявилися до другої ліги «ЦУМ» та «Колос» з Чоронобаївки. В першому турі було зафіксовано багато несподіваних результатів, а також у багатьох матчах переможець визначався в серії пенальті. Один з головних претендентів на перемогу в чемпіонаті «Стелс» вже в першому турі став співавтором головної сенсації, другим співавтором стали гравці команди «Транслойд», які з перших хвилин запропонували супернику жорстку гру і вже четвертій хвилині відкрили рахунок, на початку другого тайму впевнена перевага 6:0, але гравцям «Стелса» вдалося трохи відігратися, але для перемоги в матчі цього не вистачило. В іншому матчі «Дума» з перевагою в один м’яч переграла переможця першого етапу у групі А «Арсенал» з рахунком 3:2 і лише в матчі між динамівцями «МТ-Заїр» та «Феніксом» впевнена перемога фаворита, хоча першими в матчі рахунок відкрили «фенікси», загальну перемогу святкували динамівці 8:1. У першій лізі в двох матчах перевага однієї з команд дорівнювала лише одному м’ячу в двох матчах переможець визначався в серії пенальті і лише «Асканія» з різницею більше ніж в три м’ячі переграла «Інтер», який вважається одним з претендентів на перемогу в лізі. «Барса» переграла «Агроресурс» 3:2, «Кристал» Ветерани в один м’яч переграли «Інтер-Юг»4:3. «Кріпс» в серії пенальті перемогли «Ансерглоб», основний час нічия 3:3 і «Легіон» в лотерею переграв «Олімпік», основний час цього протистояння 1:1. Так ж ситуація як і в першій лізі у матчах команд другої, дві серії пенальті, мінімальна перевага. Лише «ЦУМу» вдалося більш менш впевнено переграти «Урсу» 4:1. Один – один такий рахунок в основний час був зафіксован в двох поєдинках між командами «Прогресив» та «Скіфія» та «Трактор» - «Динамо» Білозерка, в першому випадку пенальті подарували перемогу «Скіфії», в другому «трактористам». З перемогу виступ у другій лізі розпочали гравці команди «Требуйте Везде», які переграли «Грінлайф» 3:2. Отже перші матчі другого етапу зіграно і стало зрозуміло, що у всіх турах буде точитися серйозна гра за перемогу, бо у всіх лігах грають практично рівні команди, шанси на перемогу мають всі, але переможуть найсильніші. Цього тижня відбулося жеребкування першого етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу, п’ятнадцять команд виявили бажання брати участь в чемпіонаті. Матчі першого етапу відбудуться в чотирьох групах, в суботу чотири команди зіграють в Скадовську, в неділю ще одна четвірка зустрінеться в Бериславі, і два групових турніри відбудуться наступної суботи в Херсоні. По дві кращі команди з кожної групи вийдуть до півфіналу, де в двічі скоротять кількість команд-учасниць, краща четвірка в березні розіграє титул чемпіона Херсонської області.