26.01.2022

22:47

28.01.2015

Перша перемога над киянами

Свої перші матчі у новому році зіграла херсонська команда «Дніпро-2000». Суперником херсонців був один з лідерів чемпіонату команда АТЕК, яка представляє республіканське вище училище фізичної культури. Матчі першого кола були безнадійними для нашої команди, херсонці програли з великим рахунком обидва матчі з різницею в десять та більше шайб і взагалі минулорічна частина чемпіонату була провальною для нашої команди – жодного очка в чотирнадцяти матчах. І ось новий рік – перша гра, вихованці Євгена Пастуха заграли по новому, по зрівнянню з попередніми матчами, гра в пас, боротьба до кінця – і все це дозволило нашій команді нарешті порадувати глядачів і свої батьків, які завжди присутні на трибунах. Перший період херсонці програли 2:4, у складі нашої команди відзначилися Микита Письмак та Миксим Устінов, другий період був за херсонцями, вони зрівняли рахунок і наприкінці періоду вперше в чемпіонату повели в рахунку, авторами закинутих шайб не без допомоги партнерів стали Микита та Максим Устинови, Богдан Грицюк та Микита Письмак. На початку третього періоду гості зрівнюють рахунок, але Максим Устинов знову виводить херсонців вперед і знову гостю встановлюють рівновагу, але тривало це недовго менше ніж за хвилину вже Богдан Грицюк знову виводить нашу команду вперед і до фінальної сирени перевага зберігається, перша перемога херсонців в чемпіонаті рахунок 11:9. Повторний поєдинок відбувся у неділю і ми сподівалися на успішний результаті у цій грі. Все починалося добре, вже на початку матчу Едуард Жук відкриває рахунок, вдруге поспіль в чемпіонаті ми ведемо в рахунку, перший період так і закінчився, другий період вийшов провальним, в перші дві хвилини гості закинули дві шайби, а наприкінці періоду відзначилися ще раз. Завдання на заключний період було складне – відіграти дві шайби, але виконати його вдалося, спочатку Тищенко в більшості відіграє одну шайбу, а потім Микита Письмак зрівнює рахунок, але гості майже одразу знову вийшли вперед, змінити рахунок у херонців вже не вистачило сил, у підсумку перемога київської команди. Херсонці заробили перші очки, до закінчення регулярного чемпіонату вони зіграють ще чотири поєдинки, наступного тижня на виїзді проти «Білого Барса», а за два тижні вдома проти київської «Крижинки». А молодший «Дніпро-2002» в суботу та неділю дома буде грати проти харківської «СДЮСШОР», яка є лідером регулярного чемпіонату у цій віковій категорії, а херсонці за втраченими очками не відстають від харків’ян, отже в цьому протистоянні визначиться доля лідера регулярного чемпіонату у категорії Ю-13.